O nás

Představení společnosti Granimex CZ s.r.o.

  • 1994 – založení obchodní firmy, vstup do obalové sféry
  • 2004 – nákup výrobní haly, skladovacích prostor a administrativní budovy
  • 2007 – rozšíření o výrobu LDPE a recyklaci
  • 2013 – provedena kompletní rekonstrukce strojů
  • 2018 - výstavba nové skladovací haly

Umístění firmy Granimex CZ je situováno do středu České republiky, přičemž dojezd z dálnice ve směrech Praha / sjezd Humpolec/ a Brno /sjezd Jihlava/ je cca 20 minut jízdy. Veškeré výrobní i administrativní prostory jsou v uzavřeném areálu, který je pro zákazníky a návštěvníky firmy otevřen v pracovní dny od 7.00 hod – 15.00 hod.

Strategií firmy Granimex CZ je zajištění veškerých požadavků zákazníků v oblasti balení a to tak, aby tento finální proces jejich výroby byl co nejhospodárnější k životnímu prostředí a minimalizoval náklady na systém balení se 100% zachováním kvality balených výrobků.

Vzhledem k tomu, že naše strojní zařízení je přizpůsobeno produkci malých zakázek, jsme schopni dodávat v jakémkoliv objednaném množství, samozřejmostí je zakázková výroba.

Některé výrobky naší firmy můžete najít na našem e-shopu, pro přiblížení uvádíme:

  • Návrhy balících systémů a optimalizaci balících nákladů
  • Dodávky balících strojů a zařízení
  • Dodávky veškerého obalového materiálu, jako jsou PE stretch folie strojní, ruční, řezané, děrované, HDPE sítě strojní i ruční, LDPE hadice, polohadice, ploché z čistých a recykl. materiálů, HDPE a LDPE sáčky a pytle v rolích i skládané, popřípadě zatahovací,
  • Ocelové, krepové a lepící pásky, strojky, PET i PES pásky, a další doplňkový materiál potřebný pro balení s možností potisku

Pokud zde Vámi poptávaný výrobek není, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemalou část činnosti firmy tvoří silážní a senážní program pro farmáře a zemědělské firmy, kterým dodáváme folie, sítě, plachty, vaky, motouzy a další doplňkový sortiment od světových výrobců.

Pro firmu je samozřejmostí snaha o ochranu životního prostředí a snižování dopadů průmyslového odpadu na životní prostředí. Z tohoto důvodu se zabývá recyklací LDPE použitého materiálu z vlastní výroby i cizích zdrojů.