O nás

Představení společnosti Granimex CZ s.r.o. 

1994 – založení obchodní firmy, vstup do obalové sféry

2004 – nákup výrobní haly, skladovacích prostor a administrativní budovy

2007 – rozšíření o výrobu LDPE a recyklaci

2013 – provedena kompletní rekonstrukce strojů  

     Umístění firmy Granimex CZ je situováno do středu České republiky, přičemž dojezd z dálnice ve směrech Praha / sjezd Humpolec/ a Brno /sjezd Jihlava/ je cca 20 minut jízdy. Veškeré výrobní i administrativní prostory jsou v uzavřeném areálu, který je pro zákazníky  a návštěvníky firmy otevřen v pracovní dny od 7.00 hod – 15.30 hod. 

     Strategií firmy Granimex CZ je zajištění veškerých požadavků zákazníků v oblasti balení  a to tak, aby tento finální proces jejich výroby byl co nejhospodárnější k životnímu prostředí a minimalizoval náklady na systém balení se 100%  zachováním kvality balených výrobků. 

   Vzhledem k tomu, že naše strojní zařízení je přizpůsobeno  produkci malých zakázek, jsme schopni dodávat v jakémkoliv objednaném množství, samozřejmostí je zakázková výroba.  

     Některé výrobky naší firmy můžete najít na našem e-shopu, pro přiblížení uvádíme :

- Návrhy balících systémů a optimalizaci balících nákladů

- Dodávky balících strojů a zařízení

- Dodávky veškerého obalového materiálu, jako jsou PE stretch folie strojní, ruční, řezané, děrované, HDPE sítě strojní i ruční, LDPE hadice, polohadice, ploché z čistých a recykl. materiálů, HDPE  a LDPE sáčky a pytle v rolích i skládané, popřípadě zatahovací, ….............

- Ocelové, krepové a lepící pásky, strojky, PET i PES pásky,  a další doplňkový materiál potřebný pro balení s možností potisku, ….................

     Pokud zde Vámi poptávaný výrobek není, kontaktujte nás na granimex@granimex.cz 

     Nemalou část činnosti firmy tvoří  silážní a senážní program pro farmáře a zemědělské firmy, kterým dodáváme folie, sítě, plachty, vaky, motouzy a další doplňkový sortiment od světových výrobců.

      Pro firmu je samozřejmostí snaha o ochranu životního prostředí  a snižování dopadů průmyslového odpadu na životní prostředí. Z tohoto důvodu se zabývá recyklací LDPE použitého materiálu z vlastní výroby i cizích zdrojů.

 

    

    

    

 

 

 

 

    

 

 

569 431 980, 777 395 976, granimex@granimex.cz Obalové materiály - Granimex cz

Zasílací a fakturační adresa: Mírovka 131, Havlíčkův Brod, 580 01, Česká republika
Tel.: (+420) 569 431 981, fax: (+420) 569 431 982, mobil: (+420) 602 245 921, granimex(a)granimex.cz
Zásady zpracování osobních údajů